Zajęcia pole dance odbywają się w sesjach 75 min. Trening składa się z 15 minutowej rozgrzewki zawierającej ćwiczenia siłowe oraz rozciągające. Następnie odbywa się trening właściwy - ćwiczenie figur, sekwencji oraz układów tanecznych. Na końcu wykonywane są ćwiczenia roziągająco-relaksujące.

 

Zajęcia odbywają się na różnych poziomach zaawansowania w zależności od Waszych umiejętności i potrzeb. 

 

POZIOMY NAUKI:

 

BASIC- poziom przeznaczony dla osób zaczynających swoją przygodę z tańcem na rurze;

na tym poziomie nauczysz się obycia z rurką, poznasz podstawowe chwyty i figury, a także zwiększysz swoją siłę i wytrzymałość. 

 

INTERMEDIATE- poziom przeznaczony dla osób, które miały już wcześniej do czynienia z pole dance;

na tym poziomie nauczysz się bardziej zaawansowanych figur (w tym invertów) a także większej kontroli ich wykonywania. Dodatkowo będziesz trenować łączenie figur w sekwencje. 

 

ADVANCED- poziom przeznaczony dla osób, które skupione na są nauce innych wariantów figur opanowanych na poziomie intermediate, a także łączenia ich w sekwencje. 

EXOTIC- zajęcia idealne dla każdej kobiety, która chce poczuć się seksownie. Zajęcia w odróżnieniu od standardowych zajęć bazujących na akrobatyce, skupiają się na floorwork'u oraz choreografii. Zajęcia dla każdego poziomu zaawansowania.

STRETCHING - zajęcia wsponagające rozciąganie partii mięśniowych. Od dawna marzy Ci się szpagat lub figury wymagające większego gięcia w plecach? To coś dla Ciebie!

 

OPEN POLE - zajęcia otwarte. Sala treningowa jest do Waszej dyspozycji. Możecie ćwiczyć figury i układy według własnych potrzeb.  

 

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - zajęcia dla osób, które chciałyby mieć instruktorkę tylko dla siebie i ćwiczyć wybrane przez siebie figury i układy. Instruktorka dopasuje zajęcia do Twoich indywidualnych potrzeb i sugestii, a także da cenne wskazówki dopasowane do Twoich aktualnych umiejętności. 

                                         POLE DANCE

 

Nasze studio oferuje profesjonalne treningi pole dance łączące elementy tańca i akrobatyki, a także zajęcia wzmacniająco-rozciągające.

 

Zajęcia przeznaczone są dla każdego - Twoja waga, kondycja fizyczna czy umiejętności taneczne nie mają znaczenia.

Pole dance jest to sport dla wszystkich chcących popracować nad swoją sylwetką, wyrzeźbić mięśnie, nabyć wyjątkowych umiejętności tańca na rurze, a przy tym poprawiać swoje samopoczucie :) 

 

 

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ?

 

Tak naprawdę potrzebujesz niewiele ;)

 

Konieczne jest wygodny strój sportowy (najlepiej krótkie spodenki). Ćwiczymy w skarpetkach, baletkach lub na boso.

Przed treningiem nie smarujemy się balsamami i olejkami. 

 

Poza tym przyda się dobry humor i trochę determinacji :) 

© 2015 POLESPOT. Proudly created with Wix.com